somatodrol opinie

Po raz kolejny pojawił się nowy suplement diety, który obiecuje wysoki wzrost masy mięśniowej. Przetestowaliśmy produkt dla Ciebie i odpowiedzieliśmy na wszystkie istotne pytania.

Oto nasz test Somatodrolu.

 

Co to jest Somatodrol? – Dawkowanie – Skutki uboczne

Somatodrol jest, jak już wiadomo, suplementem diety w postaci kapsułek dla zwiększenia przyrostu mięśni. Sprzedawany jest w przyciągającym wzrok żółtym opakowaniu z 60 kapsułkami zapakowanymi w blistry. Produkt zawiera następujące składniki aktywne: argininę oraz beta alaninę, guaranę. Witamina B12 i pieprz kajeński. Od 2014 roku można kupić Somatodrol w Hiszpanii.

Reklama obiecuje klientowi:

– lepsza definicja
– Wzrost w libido
– Wzrost hormonu testosteronu
– ukierunkowana reakcja hormonu wzrostu (HGH)

 Co obiecuje Somatodrol?

Aktywne składniki są dobrze znane wśród kulturystów. Formuła preparatu Somatodrol Formula obiecuje zwiększenie produkcji własnych hormonów wzrostu organizmu, które mają stymulować wzrost mięśni. Jednakże, nie musisz się spodziewać niebezpiecznych skutków ubocznych hormonów wzrostu, ponieważ są one w niskiej dawce. Niemniej jednak kapsułki te nadają się do budowy mięśni.

Główne składniki aktywne: arginina i alanina oraz składniki odżywcze: guarana i witamina B12 są prawdziwym wzmacniaczem mięśni podczas treningu. Pozwalają one na szybkie naprężenie mięśni i szybką regenerację napiętych mięśni.

 Jak przyjmować Somatodrol?

Producent zaleca spożywanie 1-2 kapsułek dziennie przed spożyciem dużej ilości wody. Jeśli ktoś zastosuje się do tej rekomendacji, wtedy wzrost mięśni byłby bardzo niewielki. Aby uzyskać zauważalne i widoczne efekty, należy przyjmować suplement przez wiele miesięcy. Z ceną Somatodrolu nie byłoby to bezpośrednio korzystne. Zalecane spożycie dla natychmiastowo widoczne i zauważalne narastanie mięśni będzie 3-4 kapsułki Somatodrolu około 45 min przed treningiem narastania mięśni z dużą ilością przyjmowanych płynów.

Budowanie mięśni czy gwarancja zwrotu pieniędzy?

Na stronie internetowej producenta, to obiecuje test Somatodrol „gwarancja zwrotu pieniędzy“ i rzeczywiście zwrócić cenę zakupu. Nic negatywnego nie jest znane w tym punkcie.

Gdzie można kupić Somatodrol?

Suplement diety jest sprzedawany bezpośrednio przez producenta. Również na Ebay znajdziesz kilka ofert Somatodrolu. Cena za 60 kapsułek (30 porcji) wynosi nieco ponad 20, – EUR.

Czy budowanie mięśni przy użyciu Somatodrolu jest wskazane?

Tu są dwa obozy. Niektórzy odmawiają stosowania suplementów diety dla zdrowej diety. Inni, którzy tworzą stale rosnący obóz, odwołują się do wyników badań naukowych i optymalizują swoją skuteczność za pomocą sprawdzonych substancji czynnych, które ich zdaniem leżą w zdrowym odżywianiu uzupełnionym suplementami diety.
Budowę ciała należy uzupełnić wysokiej jakości odżywianiem sportowym.

Dzięki niemu osiąga się szybki przyrost mięśni. Faza masowego budowania i definiowania jest promowana za pomocą dietetycznych produktów spożywczych pochodzących ze sklepów sportowych. Są to produkty spożywcze, które zostały opracowane specjalnie dla kulturystów. Dieta budulcowa mięśni jest szybko ulepszana za pomocą takich środków jak Somatodrol. Białka, które są oferowane na przykład jako koktajle białkowe, węglowodany i tłuszcze w zrównoważonym stosunku i uzupełnione dodatkami witamin, ekstraktów roślinnych i minerałów, mają dla tego ogromne znaczenie i sprzyjają szybkiej budowie mięśni. Przeciętnie 6-8 posiłków dziennie kulturysty jest uzupełnianych somatodrolem, który wzmacnia jego mięśnie.

Somatodrol

Jak osiągnąć szybki przyrost mięśni?

Budowanie mięśni jest możliwe w krótkim czasie dzięki odpowiedniemu treningowi i odżywianiu. Im bardziej intensywny trening, tym bardziej sprzyja rozwojowi mięśni, oczywiście tylko wtedy, gdy robisz to prawidłowo. Ważne jest, aby wiedzieć: Każdy może zbudować swoje mięśnie! Musi on tylko brać pod uwagę istotne elementy. Program treningowy musi być stale zmieniany, aby zawsze używać różnych mięśni. Nie może być żadnego efektu przyzwyczajenia. Program budowy mięśni powinien absolutnie zawierać odpowiednie suplementy. Może to wspierać kod genetyczny, a ciało lepiej reaguje na trening.

Kiedy używałem Somatodrolu co miesiąc, zauważyłem dalszy wzrost mięśni. Szkolenie wyraźnie się opłaciło. Nie ma znaczenia, który typ ciała masz, budowa mięśni jest bardziej indywidualna. Zbudowanie większej ilości mięśni jest bardzo satysfakcjonującym rezultatem ciężkiego treningu w studiu. Budowanie mięśni Odżywianie jak koktajle białkowe sprzyja pięknym doświadczeniom, które są odczuwalne.

 Na co należy zwrócić uwagę, aby szybko zbudować mięśnie?

Po pierwsze, należy znacznie zwiększyć ilość węglowodanów i białka, w przeciwnym razie, pomimo ciężkiego treningu, nie dojdzie do gromadzenia się mięśni. Z produktem Weight Gainer i Somatodrol można zrekompensować deficyty i osiągnąć szybkie budowanie mięśni przy odpowiednim treningu.
Kolejnym ważnym punktem jest szkolenie. Regularne, zrównoważone szkolenie musi odbywać się w sposób przekonujący. Jeśli podczas treningu wyczuwalna jest pompa, która się nie zatrzymuje, program budowy mięśni jest prawidłowo realizowany. Pompa powinna być obecna na treningu, aby mieć pewność, że mięsień działa.
Ważnym elementem jest wystarczająca regeneracja. Faza odpoczynku pomiędzy różnymi dniami treningowymi i wystarczającym okresem czasu na zdrowy sen powinna być utrzymywana wraz z programem rozwoju mięśni. Ważne jest również, aby wypić wystarczającą ilość płynów.

Somatodrol z Rabatem Kliknij tutaj!

Wniosek:

Somatodrol jest nieszkodliwy sam w sobie, ale musi być przedawkowany, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Może być również używany przez kobiety. Na dłuższą metę jest to jednak dość kosztowne. Zgodnie z naszym doświadczeniem i testem Somatodrolu, suplement diety jest tylko przedawkowany i skuteczny w odniesieniu do możliwych skutków ubocznych, ale nie można tego stwierdzić.